Newsletter Email Header 1 1 | UNWLA - Ukrainian National Womens League of America

Дорогі союзянки,

Від зараз і до ранку вівторка Україна потребує, щоб кожна з нас зробила хоча б один телефонний дзвінок. Він займає лише 2 хвилини. Це найважливіше, що ми можемо зараз зробити для України.

Чому?

Punchbowl news повідомили, що спікер Маккарті думає про те, щоб відокремити гроші для України від допомоги на ліквідацію наслідків стихійних лих. Він може виділити їх лише в тому випадку, якщо демократи погодяться з деякими його ідеями, наприклад, зі змінами в імміграційних правилах.

Цей крок фактично покладе край американській допомозі Україні. Поточне фінансування закінчується 30 вересня, і адміністрація Байдена може надіслати додаткову допомогу лише за умови додаткового фінансування з боку Конгресу.

Україні залишиться покладатися на Європу, інших партнерів та існуючі американські контракти: ера використання власних запасів для надання військової допомоги Україні відійде в минуле.

Ось що потрібно зробити:

  1. Скористайтеся сайтом Congress.gov, щоб знайти своїх представників у Конгресі – введіть свій поштовий індекс і зателефонуйте за номерами телефонів, які з’являться!
  2. Сьогодні або завтра: Зателефонуйте до офісу свого конгресмена. Телефонуйте часто.

Ось що потрібно сказати:

  1. Вступ: Hi, my name is [your name], and I live in your district — my zip code is [your zipcode].
  2. Тема: I’m calling/writing to say I’m shocked that Speaker McCarthy is considering playing politics with aid for Ukraine.
  3. Подяка: I am very grateful for all the support the U.S. has provided.
  4. Причина: Ukrainians are fighting Russian imperialism so Americans don’t have to. Ukrainians are dying for the values our country was built on: the right to live freely in your own land.
  5. Кінець: The U.S. must continue to help Ukraine, and as your constituent, I urge you — I urge you — to ensure Ukraine aid remains bipartisan and passes as swiftly as possible.

Будь ласка, зателефонуйте до завтрашнього ранку. Телефонуйте частіше.

Ресурси:

334976744 206904962017304 6826930816851717846 n | UNWLA - Ukrainian National Womens League of America

Як член-засновник Американської коаліції за Україну, Союз українок Америки бере активну участь у підготовці наступного Саміту дій в Україні. Реєстрація відкрита і закінчується 20 вересня закінчується. Але чому вам має бути цікаво брати участь?

Давайте разом розберемо найпоширеніші запитання! 

Summit explainer handout page 2 | UNWLA - Ukrainian National Womens League of America Summit explainer handout page 1 | UNWLA - Ukrainian National Womens League of America

Summit explainer handout page 2 | UNWLA - Ukrainian National Womens League of America

Дізнатися більше про Саміт та зареєструватися можна за цим посиланням.

branch 145 lunch | UNWLA - Ukrainian National Womens League of America branch 145 banner | UNWLA - Ukrainian National Womens League of America

Вітайте нових союзянок – 145-тий відділ СУА у Бінгемтоні, штат Нью-Йорк! Новенькі одразу включились в роботу, організували церемонію підняття прапора на День незалежності України, а також заручились підтримкою представниці Асамблеї штату Нью-Йорк Донни Лупардо, яка підписала офіційний документ на честь Дня незалежності України.

branch 145 lunch | UNWLA - Ukrainian National Womens League of America

Привітати новий відділ можна за адресою [email protected]

Серпневий номер «Нашого життя» вже в руках наших учасників, чи не так? Але минули ті часи, коли ми могли читати «Наше життя» лише тоді, коли воно надходило до поштової скриньки! Віддаєте перевагу більш портативному та екологічному варіанту? Відвідайте UNWLA Books and Magazines, щоб переглянути всі випуски з 2023 року та раніше. Серпневий номер буде доступний у вересні! Натисніть посилання нижче, щоб переглянути архів нашого життя!

Books & Magazines

stamp ukraine 2023 | UNWLA - Ukrainian National Womens League of America

З 2019 року українці вшановують 29 серпня як День пам’яті загиблих захисників України. Цього року, оскільки значення цього дня є як ніколи гострим, національна пошта України – Укрпошта – випустила нову поштову марку під назвою «Вічна пам’ять». На новій поштовій марці представлена ​​картина «Журба» українського художника Олега Шупляка. Щоб передзамовити нову марку, перейдіть за посиланням.

Оксана Білозір, відома українська співачка, допомогла UNWLA доставити допомогу в українські лікарні. Познайомтеся з Оксаною та дізнайтеся більше про її роботу з UNWLA в ексклюзивному інтерв’ю українською мовою:Оксана Білозір: благодійні концерти, ініціативи, творчість та життя під час війни

Якщо ви бажаєте підтримати нашу медичну кампанію та знаєте когось, хто може бути зацікавлений, поділіться цим посиланням для пожертв:https://unwla.app.neoncrm.com/forms/mission