UkrainianEnglish
BANNER
Convention


XXIX Конвенція СУА
27 – 30 травня 2011 року
в
Hanover Marriott, Rt. 10 East, Whippany, NJ

Ваша участь – буде запорукою успішної ХХІХ Конвенщії СУА!


ОКРУГА СОЮЗУ УКРАЇНОК АМЕРИКИ В НЮ ДЖЕРЗІ
У ПІДГОТОВЦІ ДО ХХІХ КОНВЕНЦІЇ СУА

Convention Committee

Весняні травневі дні завжди несуть зі собою сподіване тепло, радісне відчуття барвистих краєвидів,  та синього безхмарного неба. У травні є прекрасний звичай- відзначити День Матері. Мати - бездонна криниця любови. Вона дає життя наступним поколінням, тримає домашнє вогнище,   вчить оберігати свій  ковчег, продовжувати традиції та культуру  свого народу.
То ж, чи не саме  тому, Союз Українок Америки  вибрав цей місяць для переведення своїх Конвенцій,   які відбуваються, що три роки по різних штатах  нашого  американського поселення .
Цього, біжучого року, наша округа Ню Джерзі стала господарем по влашуванні такої  важної події, як ХХІХ Конвенція СУА. Як і попередніми роками, Конвенція заплянована на кінець тиждня  “Mеморіального Дня” ,  27-30 травня.
Місцем переведення Конвенції вибрано  готель Hanover Marriot 1401 Rt.10 East, Whippany, NJ.  Конвенційний підготовчий комітет невтомно працює над тим, щоб ця подія відбулася якнайкраще.
Ці вибрані чотири дні будуть сповнені цікавими подіями, на які СУА запрошують  не тільки Союзову родину, але і гостей. Заплянована  багата  програма, яка включає -  цікаві семінари, доповіді, обідні і вечірні мистецькі програми, виставки,  відзначення молодих українських жінок за непересічні професійні осяги,  крамничка з мистецькими виробами. Конвенційний Бенкет  у суботу, 28 травня ( В справі білетів на бенкет, просимо зголошуватись до Уляни Кобзар, голови Реєстраційного Комітету- 201-438- 1252, або ulkakobzar@yahoo.com ).
Вже в п’ятницю, 27 травня, о годині 7.30 вечора , до учасників Комвенції СУА, завітає шановна пані Мирослава Ґонґадзе, яка матиме доповідь на тему «Права Жінки».Переживши втрату свого чоловіка, убивство якого, ще і досі не вияснено, вона, чи не найбільше відчула переслідування за правду, про яку писав, будучи редактором газети «Українська Правда» , Георгій Ґонґадзе.
Наше жіноче серце відчуває людські недомагання і болі. СУА має досить добре розвинуті референтури- Стипендійної та Суспільної Опіки.  Завдяки спонзорам, жертводавцям у співпраці із відділами,  та їхніми членами,Степендійна  акція СУА виплатила  стипендії молодим людям,які здобувають середню освіту, а також студентам вищих навчальних закладів, включно із семінаристами. А це допомога не лиш Україні, але і нашим українським студентам в Бразилії, Арґентини і навіть США. У  вересні 2010 року почався новий академічний рік ,  а з ним і нові потреби для мало-забезпечених здібних  студентів. Акція допомоги відкрита і СУА  наперед дякує всім бажаючим допомогти.
Не менш важною референтурою є Суспільна Опіка СУА. Всі роки свого існування, СУА включався у допомогові акції. Чи то голод 32-33 років, який справді був геноцидом українського народу, чи Чорнобильська трагедія, що принесла скільки лиха на нашу землю, чи допомога потерпілим від природних катаклізмів,чи  школам, університетам, шпиталям- всюди відчувалася тепла рука наших союзянок. В минулих роках завжди існували певні допомогові ділянки так як- «.Молоко і Булочка», ( сніданки по школах), допомога сиротинцям, «Допомога Бабусям», а зараз подаємо допомогу старшим людям, які опинилися  у домах для перестарілих , які чекають матеріальну допомогу і ласкаве слово.
Не можна не згадати наш доробок- Український Музей в Ню Йорку, існування якого, започаткув СУА. Не перечислити всі цікаві виставки, різноманітні мистецькі курси, програми для молоді і дорослих, які відбуваються в Музеї тепер.
Ми гордимося своєю організацією!  Хочеться цю гордість передати новому доростаючому поколінню. Запрошуємо молодих жінок ставати у наші ряди.
Віримо, що новообраний цьогорічний провід Союзу Українок Америки,  поведе нашу організацію  шляхом досконалості та  всеохоплюючих осягів.
То ж,  щиро запрошуємо громадянство підтримати нас та  бути разом з нами у ці  дні.

Ваша присутність- це запорука нашого успіху.

Наталка Буняк
Пресова референтка підготовчого  Конвенційного Комітету
На фото- члени  підготовчого Конвенційного комітету.
( За докладнішими інформаціями про Конвенцію, просимо телефонувати до Голови Конвенційного Комітету Ольги Луків-973-376-4829 e-mail  olha@comcast.net  

Ковенційний комітет

Організатор – Округа в Нью-Джерзі
Голова – Олга Луків - olha@comcast.net
Заступнця – Ксеня Раковська - kseniarako@aol.com
Секретар – Олга Тритяк - olhat@verizon.net
Скарбник – Ліда Крамарчук - кramarch@aol.com

400 Milltown Road,
Springfield, NJ 07081
Телефон: 973-376-4829

Тут знаходиться повновласть

Видавнича комісія

Уляна Зінич (Голова)
Оксана Фаріон (Фінансові справи)
Галина Романишин (Заступниця голови)
Дарія Дроздовська (Секретар)
Ірина Куровицька (Дорадник)
Зоряна Гафткович (члека)
Христина Мельник (члека)

ОБІЖНИК ч 1 Видавничої комісії книжки XXIX Конвенції СУA

Матеріяли до Конвенційної книжки (дописи, світлини, контракт Округ та Відділів та оплату (чеком) просимо надсилати не пізніше 15 січня 2011р. на адресу:

UNWLA Inc. Convention Book P.O. Box # 77 Huntingdon Valley, 19006

По змозі просимо пересилати дописи електронно на адресу: uzinych@comcast.net . Маємо домовлені терміни друкування книжки, тому невчасно переслані дописи не будуть поміщені.

Тут знаходиться повновласть

Divider

Aнкетa для виповнення і уповноваження для делеґаток на XXІХ Конвенцію СУА

 Просимо виповнити і надіслати реєстраційні форми для участі не пізніше 1 березня 2011р.

Тут знаходиться повновласть

Divider

Відзначення за непересічні професійні осягнення молодих жінок

Звертаємося до Вас з проханням підшукати кандидаток з Вашого терену, які б відповідали цій катеґорії. Кандидатки не мусять бути членками СУА, але мусять доказати своєю біографією професійні осяги.

Тут знаходиться повновласть